Вапняна паста

від виробника

ПП "ЮАР", 54007, Україна, м. Миколаїв, вул. Казарського, 3/13, e-mail: uar@ukr.net

Телефони: (0512) 56-25-95, 23-61-11, (067) 515-59-78

   

На головну

Про нас

Наша продукція

Наше вапно - найкраще

Застосування вапна

Відгуки клієнтів

Наші новини

Вантажоперевезення

Договора

Кормова добавка

Гостьова книга

 

 

ПП "ЮАР": НАЙКРАЩА В УКРАЇНІ ВАПНЯНА ПАСТА ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

 

Застосування вапна

 

 

Застосування вапна в будівництві та сільському господарстві, інше застосування вапна

Вапняна паста є будівельним матеріалом широкого застосування. Вона активно використовується як в будівництві, так і в сільському господарстві. Призначена для побілки приміщень, бордюрів, для виготовлення будівельних розчинів, а також для обробки дерев та виноградників.

 Застосування вапна в будівництві:

1. Зовнішня і внутрішня побілка;

2. Приготування штукатурних і кладочних розчинів;

3. Приготування фарбувальних сполук.

Застосування вапна в сільському господарстві:

1. Вапнування (нейтралізація) грунтів;

2. Обробка (побілка) дерев;

3. Дезінфекція тваринницьких приміщень, кліток;

4. Приготування бордоської суміші.

Інше застосування вапна:

 1. Запобігання накипу в котлах;

2. Пом’якшення води;

3. Підвищення рибопродуктивності ставків.


Повернутися до початку сторінки

 Приготування вапняних розчинів і бордоської суміші

 Для приготування вапняних розчинів використовується на 3 частки піска 1 частка вапняної пасти. Суміш ретельно перемішується з додавання води для отримання робочої консистенції.

Для приготування бордоської суміші використовується 1 частка (по вазі) вапняного тіста і 1 частка (по вазі) мідного купоросу. Розводиться суміш водою до робочої консистенції. Суміш, яку отримано, має бути блакитного кольору без механічних домішок. Реакція має бути нейтральною. Перевірте за допомогою лакмусового папірця або крапніть декілька крапель на чистий лист чорного металу - іржі не має бути.

Повернутися до початку сторінки

Спосіб приготуванні розчинів для побілки

Вміст пакету змішайте з водою у співвідношенні, яке залежить від виду робіт, добавте при необхідності фарбник, розмішайте, потім виконайте побілку.

Якщо побілка здійснюється краскопультом, суміш необхідно профільтрувати крізь марлю або капрон. Під час роботи розчин бажано періодично перемішувати. Щоб запобігти хімічного опіку, слідкуйте за тим, щоб паста і розчин не потрапляли в очі і на оголені ділянки тіла. При потраплянні негайно змийте водою. У разі опіку негайно зверніться до лікаря.

Роботу виконуйте у гумових рукавичках і окулярах. Використовуючи в інших цілях, користуйтеся відповідними інструкціями. Змерзла паста не втрачає своїх властивостей. Розморожуйте при кімнатній температурі.

Повернутися до початку сторінки

Особливості застосування вапняної пасти при приготуванні

кладочних і штукатурних розчинів

Кладочні розчини

При використанні кладочного розчину з вапняною пастою розчин стає пластичним, набуває додаткової агдезії («скріплення»), а також більш світлого відтінку. Розчини з використанням вапняної пасти твердішають значно швидше і є більш міцними, густими і водостійкими.

При використанні вапна в кладочних розчинах зменшуються усадочні властивості даного розчину, тобто на стиках менше з’являються тріщини.

Під впливом вологи вапняна паста ніяк не впливає на виділення солей на стиках, тому що при додаванні її в розчин відбувається процес її карбонізації, і вона перетворюється на твердий матеріал.

Сіль на стиках у готовій кладці може з’являтися, якщо використовується шлакопортландцемент, а також якщо цегла (камінь), яка використовується в будівництві, йде з добавками фарбників, які мають у своєму складі сіль.

Рекомендовані сполуки для будівельних розчинів для кам’яної кладки (цемент : вапняне тісто : пісок) в частинах за об’ємом

Марки вяжучого

Марки розчинів

25

50

75

100

200

1:0,8:7

1:0,3:4

1:0,1:2,5

-

300

1:1,4:10,5

1:0,6:6

1:0,3:4

1:0,2:3,5

400

-

1:0,9:8

1:0,5:5,5

1:0,4:4,5

Повернутися до початку сторінки

Штукатурні розчини

Для нанесення штукатурного шару використовують розчини, у складі яких є в’яжучі і пісок. В’яжуча речовина – основа розчину, вона забезпечує йому спочатку пластичність, тобто можливість нанесення на поверхні з наступним розрівненням, а потім необхідну міцність. У якості в’яжучого застосовують цемент, вапно, глину, гіпс. У сполуці з піском вони створюють міцний і надійний штукатурний шар.

В залежності від сполучного, звичайна штукатурка буває цементною, вапняною, глиняною, гіпсовою, а також змішаною – цементно-вапняною, цементно-глиняною тощо.

Цементні й цементно-вапняні розчини використовують для обштукатурювання стін в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря – ванних, кухнях и таке інше. Вапняні, цементно-вапняні й вапняно-гіпсові розчини рекомендуються для штукатурки стін в сухих приміщеннях. Глиняні й вапняно-глиняні розчини застосовують для штукатурки дерев’яних і кам’яних стін у районах із сухим кліматом і в сухих приміщеннях. Сполуки штукатурних розчинів наведені нижче в таблиці. У зв’язку з тим, що штукатурка здійснюється, як правило, трьома шарами, які включають в себе оббризк, ґрунтування і оздоблювальний шар, у таблиці наведені сполуки з урахуванням вимог, які висуваються до кожного з шарів.

Для отримання теплоізоляційних штукатурок використовують вапняні розчини з легкими наповнювачами у співвідношенні 1:2-1:3 (вапно : наповнювач). В якості наповнювачів використовують подрібнену пемзу або туфу, тирсу, шлаки, перлітовий пісок і таке інше.

 Рекомендовані сполуки для вапняних розчинів для обштукатурювання внутрішніх стін, перегородок з відносною вологістю повітря до 60% (в частинах за об’ємом). 

Вид робіт

Вапняний розчин (вапно : пісок)

Вапняно-гіпсовий розчин (вапно : гіпс : пісок)

Глиняно-вапняний розчин (вапно : глина : пісок)

Цементно-вапняний розчин (цемент : вапно : пісок)

Оббризк

1:2,5-4

1:0,3-1,2:3

1:0,3:3-5

1:0,3-0,5:3-5

Ґрунтування

1:2-3

1:0,5-1,5:1,5-2

-

1:0,7-1:2,5-4

Оздоблювальний шар

1:1-2

1:1-1,5

-

1:1-1,5:1,5-2

Повернутися до початку сторінки

Білий фартух для дерева: все про побілку дерев

Побілка дерев. Навіщо її роблять: для красоти чи для користі? Скажемо відразу: білий фартух із вапна на стовбурі – це далеко не святкове убрання дерева, як, на жаль, вважають більшість садівників-любителів. Він виконує одночасно ряд складних функцій. Саме цей білий панцир покликаний захистити дерево від хвороб і шкідників, запобігти опіків і морозобоїн. А обрушуються ці напасті на сад, як відомо, в складні для дерев зимні дні, коли вони оголені, підставлені всім вітрам. Вдень нічим незахищену кору, яка темною плямою виділяється на білому сніжному простирадлі, нагріває сонце. Вночі стискають у своїх обіймах мороз і вітер і, не витримуючи настільки різких перепадів температури, деревина стовбурів дає тріщини. Навесні ж на пошкоджених ділянках кори знаходять собі їжу і притулок чисельні шкідники і хвороби.

Щоб уникнути цієї біди, досвідчені садівники роблять побілку дерев не навесні, як прийнято, а восени, коли випадає листя, дерево готується до зимового спокою. Але для того, щоб вапняний бинт не розмили осінні дощі, не розшарпали зимові вітри, щоб він був густіший і твердіший, міг протидіяти непогоді, у розчин для побілки, який виготовлений з 2-4 кг вапняної пасти і відра води, треба додати ще кілограм звичайної жовтої глини і 300 г мідного або залізного купоросу, небагато борошняного клейстеру, звареного як звичайний рідкий кисіль.

Навесні садівнику залишається лише підновити побілку, адже панцир з такого розчину витримує стужу й вітер, надійно захищає дерево від мінливостей погоди, хвороб і шкідників, які облюбували кору дерева під зимове житло. Так що не забудьте побілити дерева восени. Для цієї мети вам ідеально підійде вапняна паста виробництва ПП «ЮАР», яка перевірена роками багатьма садівниками.

Повернутися до початку сторінки

Замовлення продукції, питання та пропозиції щодо співробітництва за телефонами:

(0512) 56-25-95, 23-61-11, (067) 515-59-78 або електронній пошті: uar@ukr.net

Доставку продукції здійснимо в найкоротші для Вас терміни

 

ПП "ЮАР": НАЙКРАЩА В УКРАЇНІ ВАПНЯНА ПАСТА ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ
Відомості про власника авторських прав: © ПП "ЮАР", 2010. Всі права захищено. e-mail: uar@ukr.net
счетчик посещений contador de visitas e harmony